Generální partner

Český svaz pole & art sports

www.cespas.cz
www.facebook.com/cspdf

ČESPAS je občanské sdružení, které vytváří podmínky pro popularizaci a rozvoj pole & art sports ve všech jeho podobách.

Pravidelnými soutěžními a vzdělávacími akcemi se snaží vytvářet podmínky pro zapojení široké veřejnosti do této disciplíny, a to jak na rekreační, tak i vrcholové úrovni.

Partneři

Městská divadla pražská

www.mestskadivadlaprazska.cz
www.facebook.com/Mestskadivadlaprazska

Městská divadla pražská se svými třemi sály v divadlech ABC a Rokoko, s kapacitou 500, 200 a 60 míst, jsou tady pro všechny pražské diváky - od dětí po seniory.

Zprostředkovávají jim kontakt s kvalitním činoherním divadlem a komunitou podobně smýšlejících lidí. Tím Městská divadla pražská významně přispívají ke zlepšování kvality života městské komunity.

Allstar Group

www.allstar.cz

Poskytování servisních služeb a poradenství v oblasti IT, vývoj software a výrobu specializovaných hardwarových zařízení.

Centrum Tance

www.centrumtance.cz
www.facebook.com/centrumtance

Centrum Tance je největší síť tanečních škol v České republice. Nabízí široké spektrum tanečních stylů. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a v dalších lokalitách.

Pole Dance Academy

www.poledanceacademy.cz
www.facebook.com/instruktorpoledance

Pravidelná školení instruktorů pole dance v akreditovaných kurzech. Kvalitní vzdělání s cílem předat maximum.

Žena X

www.zenax.cz
www.facebook.com/Zena-X-165145186660/

Magazín (nejen) pro ženy, které chtějí život prožít!

Středočeská cestovní agentura

www.stredoceska-cestovni.cz
www.facebook.com/stredoceskaCA

Kompletní služby v oblasti cestovního ruchu. Zastoupení více jak 300 českých a německých CK, široká nabídka zájezdů, levně i exkluzivně. Na našem webu si klienti mohou rezervovat mimo zájezdy také letenky, trajektové lístky, parkování u letiště v Praze za partnerské ceny.

SO.nia BareSkin Jewels

so-nia.com
www.facebook.com/SO.niaBareSkinJewels

Šperky této firmy byly úspěšně prezentovány na veletrzích v Miláně, Bologni, Vicenze, Dussledorfu, Moskvě či v Praze. Exkluzivně zdobily modelky na Fashion weeku ve Florencii a na akci Top model of the Year 2018, na mezinárodním šperkařském veletrhu Chibimart v Miláně byly vyhlášeny jako nejinovativnější produkt za rok 2017. SO.nia BareSkin Jewels je také oficiálním partnerem Czech Fashion Week. Tváří reklamní kampaně značky se stala Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Dále šperky zdobí plno známých tváří českého showbyznysu jako jsou Mahulena Bočanová, Dáša Zázvůrková, Alena Klenot a mnohé další.

Můžete je aplikovat dle fantasie, např. do dekoltu, na ruce, ramena, krk, ušní lalůčky, bříško nebo nad kotníky. Tyto šperky jsou voděodolné a dají se několikanásobně použít jak na tělo, tak i vlasy.

Snug Pole

www.snugbrand.cz
www.facebook.com/snugpole

Eshop se sportovním oblečením na poledance, gymnastiku, balet, jógu a fitness.

Legíny, sportovní podprsenky, trička a kraťásky s láskou šité v ČR. Funkční materiál, vysoká odolnost a nekonečné pohodlí.

Copyright 2019

www.cespas.cz