Generální partner

Český svaz pole & art sports

www.cespas.cz
www.facebook.com/cspdf

ČESPAS je občanské sdružení, které vytváří podmínky pro popularizaci a rozvoj pole & art sports ve všech jeho podobách.

Pravidelnými soutěžními a vzdělávacími akcemi se snaží vytvářet podmínky pro zapojení široké veřejnosti do této disciplíny, a to jak na rekreační, tak i vrcholové úrovni.

Partneři

Allstar Group

www.allstar.cz

Poskytování servisních služeb a poradenství v oblasti IT, vývoj software a výrobu specializovaných hardwarových zařízení.

Centrum Tance

www.centrumtance.cz
www.facebook.com/centrumtance

Centrum Tance je největší síť tanečních škol v České republice. Nabízí široké spektrum tanečních stylů. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a v dalších lokalitách.

Sponzoři

Meggle

www.meggle.cz
www.facebook.com/meggle.cz

Každý ví, že stačí malé báječné chvilky prožité v každodenním životě, abychom měli příjemný pocit: úsměv od druhé osoby, milý kompliment, příjemná konverzace s přáteli či veselá zábava s milovanou osobou. To jsou ty malé chvilky štěstí, které zažíváme každý den a pro které stojí za to žít.

Meggle ví, jak si vážit těchto malých věcí v každodenním životě. Proto pro vás vytváříme po dlouhá léta ty nejlahodnější produkty z mléka, aby tak udělaly z každého dne nevšední zážitek a přinesly vám malý kousek štěstí. Vychutnejte si báječné okamžiky každodenního života – dovolte Meggle, aby s vámi byl po celý den. Při snídani, obědě, večeři nebo při lehké svačince.

Meggle vám přináší spoustu vynikajících produktů s těmi nejlepšími přírodními přísadami, to vše samozřejmě s Meggle zárukou. Díky Meggle se proto vždy můžete těšit na ten největší požitek.

Pole Dance Academy

www.poledanceacademy.cz
www.facebook.com/instruktorpoledance

Pravidelná školení instruktorů pole dance v akreditovaných kurzech. Kvalitní vzdělání s cílem předat maximum.

Žena X

www.zenax.cz
www.facebook.com/Zena-X-165145186660/

Magazín (nejen) pro ženy, které chtějí život prožít!

Středočeská cestovní agentura

www.stredoceska-cestovni.cz
www.facebook.com/stredoceskaCA

Kompletní služby v oblasti cestovního ruchu. Zastoupení více jak 300 českých a německých CK, široká nabídka zájezdů, levně i exkluzivně. Na našem webu si klienti mohou rezervovat mimo zájezdy také letenky, trajektové lístky, parkování u letiště v Praze za partnerské ceny.

SO.nia BareSkin Jewels

so-nia.com
www.facebook.com/SO.niaBareSkinJewels

Šperky této firmy byly úspěšně prezentovány na veletrzích v Miláně, Bologni, Vicenze, Dussledorfu, Moskvě či v Praze. Exkluzivně zdobily modelky na Fashion weeku ve Florencii a na akci Top model of the Year 2018, na mezinárodním šperkařském veletrhu Chibimart v Miláně byly vyhlášeny jako nejinovativnější produkt za rok 2017. SO.nia BareSkin Jewels je také oficiálním partnerem Czech Fashion Week. Tváří reklamní kampaně značky se stala Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Dále šperky zdobí plno známých tváří českého showbyznysu jako jsou Mahulena Bočanová, Dáša Zázvůrková, Alena Klenot a mnohé další.

Můžete je aplikovat dle fantasie, např. do dekoltu, na ruce, ramena, krk, ušní lalůčky, bříško nebo nad kotníky. Tyto šperky jsou voděodolné a dají se několikanásobně použít jak na tělo, tak i vlasy.

Hotel Farma - Hospodářský Dvůr Poříčí

www.kapripastika.cz

Jsme rodinná firma, milujeme jídlo a již 19 let se pohybujeme v této oblasti. Ještě o trochu déle se věnujeme chovu kaprů v našich rybnících, což je pro nás srdcová záležitost. Proto pro nás bylo obtížné přijmout fakt, že kapr není přirozenou součástí jídelníčku mnoha lidí. Postupnými kroky a možná i tak trochu náhodou jsme vyvinuli inovativní produkt. A tak přišla na svět naše Kapří paštika, která je bez lepku a chemických přísad, plná vitamínů, antioxidantů a obsahuje prospěšné omega3 mastné kyseliny.

VÍNO MADĚRYČ
Vinařství Vydařelý-Holomáč

www.vinomaderyc.cz
www.facebook.com/vino.maderyc

Firma, která spojuje nadšence a milovníky moravských vín vznikla zcela náhodnou v roce 2017. Nyní již disponuje meziskladem vín vinařství Vydařelý-Holomáč v Praze a prezentuje tato skvělá vína na mnoha prestižních akcích po celé České republice. Vína můžete na všech akcí nejen ochutnat ale i zakoupit.

Copyright 2019

www.cespas.cz