Soutěžící - Semifinále

Kategorie

Děti (6-9 let, smíšená)

Eliška ČadrováBarbora ČaloudováMichaela CzernikováPetr KaňkovskýKateřina KrutinováAdela MarcinovaEllen MendelováKarolína MlejnkováEster ProkopováViktorie SladkáElla StanislavováAbigail VighSofie Znamenáčková

Junioři A (10-14 let, smíšená)

Veronika BěhalováLenka BiskupováTerezie DrábíkováEma FelklováEliška GrünbergerováNatálie HadrouškováValentina HelebrandtováAnna HendrychováJakub HolubEmma HolubováBeáta HorákováKateřina JůzováMonika KarlováMonika KopřivováNatalie KřečkováNicol KřečkováAdéla KubišováSabina KubováLeona KuchrýkováVendula KuczynskaDominika KurákováDavid MatušůKateřina MatznerováAmálie MotlováSára NovákováBarbora I. PavlíčkováKlára PodroužkováDominika PoupěLaura PoupěIrena PriškinováSimona RuprichováJustýna SekerešováAdina ŠimečkováLaura SladkáKlára ŠpitálskáŽaneta StrnadováDaniela TillováAnna ToporkovaKlára Žáková

Odstoupil

Jakub Podroužek

Junioři B (15-17 let, smíšená)

Laura AzzolinaDenisa DvořákováNikola FochrováAneta HoffmannováMartina HovorkováAndrea HubičkováAdéla KapalováPetra KolářováLucie KozákováLenka KozákováViktorie MatolínováLucie MikšánkováAmálie PoulováNatálie RakováElizaveta ShevtsovaDiana SmidováVanesa VíškováNatálie Zelená

Dvojice Junioři (6-17 let, smíšená)

Lenka BiskupováAneta HoffmannováLinda HoráčkováKateřina JůzováNicol KřečkováNatalie KřečkováSabina KubováVěra MatouškováMarek MelegaSimona RuprichováBarbora StolářováDominika KurákováKlára PodroužkováKlára ŽákováDominika PoupěLaura PoupěEliška GrünbergerováDaniela BačováJulie KrakovskáAmálie MotlováKristyna KloudovaJakub Holub

Ženy Amatéři (18-39 let)

Katerina BielenaKristýna ČermákováMarkéta ChaloupkováKateřina DrdlováAnna GalkinaPavlína HajdúchováDominica HedbávnáVeronika HonkováDominika HorskáMonika HoudovaMarkéta HůrkováMarkéta KarlíkováKateřina KašperováKristýna KovaříkováKateřina MaláLenka MarkováMarkéta MarouškováPetra MartínkováMonika MartinůPetra NěmcováKateřina PirochtováHelena PlechatáLucie PrandstetterováPavlína ProškováAndrea ŠkropekováLucie StonawskáKristýna SvobodováKlára UstohalováKristýna VavrečanováNikol VitamvásováLucie VonkováVeronika Ženíšková

Ženy Profesionálové (18-39 let)

Marie BřeňováKateřina ČermákováIvana CincibusováMichaela DorotíkováMichaela EfenberkováZuzana GofrojováVita GrigováKristýna HanušováTereza KaškováKlára KonečnáJaroslava KotábováBarbora KratěnováTereza KupkováAnna LabartkavaBarbara MallarinoSandra MosiurczákováEva NentvichováLucie SmýkalováLenka Stiborová

Odstoupila

Miroslava Palacká

Ženy Elita (18–39 let)

Denisa ChlustinováBarbora DyrynkováHelena HyllovaNikol KalabzováKara KatzRůženka KunstýřováKarolína MrózkováBarbora OrságováMichaela PaťalováVeronika RůžičkováLucie ŠimkováPolina SirotinaValerie SmejkalováBarbora Szabová

Ženy Masters (40+)

Jana BudskáAlex KalousovaJana KlímováLadislava MašatováSimona N. TietzováPetra PetrlíkováEva RudolfováKaterina Uzlova

Muži (18+)

Marián JeziakTomáš KislingerPavel KolářDavid KralJonáš PriškinVojtěch Pulda

Dvojice (18+, smíšená)

Laura AzzolinaBarbora BasárováAneta ChalupováGabriela JandováPavlína KlepetkováJolana KlímkováIzabela KovaříkováDavid KrálLinda KulišováKateřina MaiselováLenka MichalováMichaela PaťalováAneta RulfováVeronika VaněčkováTáňa VodičkováTereza ZámostnáSimona N. TietzováVeronika RůžičkováLenka HatinováKlára UrbanováMichaela CzernikováVeronika ŠutováSilvie DřevikovskáEva SchneiderováJakub JeziakMarián JeziakJonáš PriškinPolina SirotinaBarbora StolejdováPetra ČernuckáIvana CincibusováTereza PeškováLucie OtradovskáKarolína Frančová

Copyright 2019

www.cespas.cz