Generální partneři

Český svaz pole & art sports

www.cespas.cz
www.facebook.com/cspdf

ČESPAS je občanské sdružení, které vytváří podmínky pro popularizaci a rozvoj pole & art sports ve všech jeho podobách.

Pravidelnými soutěžními a vzdělávacími akcemi se snaží vytvářet podmínky pro zapojení široké veřejnosti do této disciplíny, a to jak na rekreační, tak i vrcholové úrovni.

Centrum Tance

www.centrumtance.cz
www.facebook.com/centrumtance

Centrum Tance je největší síť tanečních škol v České republice. Nabízí široké spektrum tanečních stylů. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a v dalších lokalitách.

Partneři

Divadlo ABC

www.mestskadivadlaprazska.cz
www.facebook.com/Mestskadivadlaprazska

Městská divadla pražská se svými třemi sály v divadlech ABC a Rokoko, s kapacitou 500, 200 a 60 míst, jsou tady pro všechny pražské diváky - od dětí po seniory.

Zprostředkovávají jim kontakt s kvalitním činoherním divadlem a komunitou podobně smýšlejících lidí. Tím Městská divadla pražská významně přispívají ke zlepšování kvality života městské komunity.

Hlavní město Praha - Magistrát Hlavního města Prahy

www.praha.eu

Odbor sportu a volného času - poskytovatel dotace v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy v hl. m. Praze

MČ Praha 8

www.praha8.cz

Poskytovatel dotace z grantu MČ Praha 8 na podporu aktivit v oblasti sportu pro dospělé a dorost.

Allstar Group

www.allstar.cz

Poskytování servisních služeb a poradenství v oblasti IT, vývoj software a výrobu specializovaných hardwarových zařízení.

Pole Dance Academy

www.poledanceacademy.cz
www.facebook.com/instruktorpoledance

Pravidelná školení instruktorů pole dance v akreditovaných kurzech. Kvalitní vzdělání s cílem předat maximum.

Sponzoři

Meggle

www.meggle.cz
www.facebook.com/meggle.cz

Každý ví, že stačí malé báječné chvilky prožité v každodenním životě, abychom měli příjemný pocit: úsměv od druhé osoby, milý kompliment, příjemná konverzace s přáteli či veselá zábava s milovanou osobou. To jsou ty malé chvilky štěstí, které zažíváme každý den a pro které stojí za to žít.

Meggle ví, jak si vážit těchto malých věcí v každodenním životě. Proto pro vás vytváříme po dlouhá léta ty nejlahodnější produkty z mléka, aby tak udělaly z každého dne nevšední zážitek a přinesly vám malý kousek štěstí. Vychutnejte si báječné okamžiky každodenního života – dovolte Meggle, aby s vámi byl po celý den. Při snídani, obědě, večeři nebo při lehké svačince.

Meggle vám přináší spoustu vynikajících produktů s těmi nejlepšími přírodními přísadami, to vše samozřejmě s Meggle zárukou. Díky Meggle se proto vždy můžete těšit na ten největší požitek.

Wonderland studio

www.poledance-wonderland.cz
www.facebook.com/poledancewonderland

Moderní Pole dance a fitness studio v prestižní lokalitě Jesenice u Prahy nabízející kurzy pole dance pro začátečníky, pokročilé a nově také pro děti.

Polipole

www.polipole.cz
www.facebook.com/polipole.cz

Zcela inovativní italský tekutý grip vytvořený nejen pro tanečnice a tanečníky pole dance, ale i pro jiné profesionální sportovce vyžadující pevný a jistý úchop.

Independance

independance.cz
www.facebook.com/independancepole

Jsme Independance Studio a je naší vášní Vám dělat radost z každé hodiny pole dance, aerial hoop či jiné lekce, se zapojením dlouhodobých zkušeností.

AxaGym

www.axagym.cz
www.facebook.com/axagym
Výborná posilovna v centru Prahy s laskavým personálem. Kvalitní vybavení od firem Grünsport a Precor.

Dragonfly

www.dragonflybrand.com
www.facebook.com/DragonflyBrand

Kvalitní oblečení na Pole Dance, Bikram Hot Jógu, Fitness...

Oblečky Dragonfly jsou dokonalou kombinací elegance, fitness a stylového designu s nádechem ženskosti. Na těle sedí jako Vaše druhá kůže. Vyrobeno v České republice.

Gympole

www.gympole.com
www.facebook.com/gympolecom
Profesionální vybavení pro pole dance. Kvalitní tyče pro studia nebo domů. Přepínání mezi statickým a spinovým režimem za 2 vteřiny bez nářadí či imbusových klíčů.

Středočeská cestovní agentura

www.stredoceska-cestovni.cz
www.facebook.com/stredoceskaCA

Kompletní služby v oblasti cestovního ruchu. Zastoupení více jak 300 českých a německých CK, široká nabídka zájezdů, levně i exkluzivně. Na našem webu si klienti mohou rezervovat mimo zájezdy také letenky, trajektové lístky, parkování u letiště v Praze za partnerské ceny.

Žena X

www.zenax.cz
www.facebook.com/Zena-X-165145186660/

Magazín (nejen) pro ženy, které chtějí život prožít!

Copyright 2023

www.cespas.cz