Soutěžící - Semifinále

Kategorie

Děti (6-9 let, smíšená)

Barbora ČaloudováAnežka ČermákováMelinda ChmělarskáAnna KřížováŠtěpánka KuchařováVendula KuczynskaAnežka MaláMarek MelegaAmálie MotlováEster ProkopováTáňa SikorováLaura SladkáViktorie SladkáElla Stanislavová

Odstoupila

Lucie Tomanová

Junioři A (10-14 let, smíšená)

Anastasiya AlexeevaKristýna BělíkováGabriela BurdováVeronika BurešováEliška ČermákováAlexandra ChovanyeczováAlice DoubkováMarie FialováEliška GrünbergerováValentina HelebrandtováLeontýna HofericováBeáta HorákováAdéla KapalováMonika KarlováMonika KopřivováNatalie KřečkováAdéla KubišováSabina KubováDominika KurákováDavid MatušůAneta MikeškováBarbora I. PavlíčkováKlára PodroužkováLana PotrebenkoDominika PoupěLaura PoupěAnna RybkováJustýna SekerešováTereza ŠimůnkováJasmína SovováAmálie TikalováZora VlachováAlice WünschováMonika Zemanová

Odstoupily

Kateřina KučerováIvona Šánová

Junioři B (15-17 let, smíšená)

Laura AzzolinaNikola FochrováAndrea HubičkováNikol KalabzováKarolína KnápkováMonika MartinůLucie MikšánkováAmálie PoulováViktorie SlavíkováNatálie Zelená

Dvojice Junioři (6-17 let, smíšená)

Odstoupily

Ženy Amatéři (18-39 let)

Petra BaumrukováJana BělochováAnna BurovaKateřina ČermákováJana CindlerováAlžběta DaňkováKateřina DomínkováDominika FišerováMargareta FisingerAnna GalkinaZuzana GofrojováPavlína HajdúchováKateřina HájkováKristýna HanušováKristína HaviarováAdéla HerodesováVeronika HonkováMonika HoudováDarina HuťováJolana KlímkováKlára KonečnáAnna-Magdalena KovářováVěra KrulichováAnna LabartkavaBarbara MallarinoKristína M. SkřivánkováVeronika MičkalováAlžběta MolitorováDominika MrázkováMarie MrázováAlexandra P. PyszkováLucie PrandstetterováAnastasia RybalchenkoPetra SalačováLucie StonawskáKristýna VolfováAlexandra VorobevaAnna VrecníkováMagda ZatloukalováNatálie Zelinková

Odstoupily

Anastasiia BeloglazovaLucie HesovaBeáta KrálikováMarkéta MarouškováBarbora MikulášováRadka Šedová

Ženy Profesionálové (18-39 let)

Věra BouzkováMarie BřeňováDaniela ČaloudováAneta ChalupováMartina DaherLucia DrozdováBarbora DyrynkováVita GrigováLenka HatinováGabriela JandováKara KatzSoňa KochováJaroslava KotábováKlára KotlíkováTereza KupkováHelena MarkováVeronika MňukováEva NentvichováIrena I. NovotnáKristýna PasekováVeronika ŘíčkováAnna ŠurganováBarbora SzabováEva TokošováKlára UrbanováBarbora Vařejková

Odstoupily

Charlota KunákováNela LiškováEkaterina NeznakhinaMichaela NovotnáLucie OtradovskáKarolína RyckováLenka StiborováPetra TopinkováKristina Žebrová

Ženy Elita (18–39 let)

Aneta ČadováDenisa ChlustinováHelena HyllovaOlga JasinskáBarbora KalendováKarolína MrózkováBarbora OrságováMichaela PáťalováPolina SirotinaValerie SmejkalováTereza Štrobováyana yakupova

Odstoupily

Pavlína OttováTereza Zámostná

Ženy Masters (40+)

Jana BudskáKateřina ČuhelováIvana FerdinandováEva JulinkovaAlexandra KalousovaAlena MarouškováLadislava MašatováKateřina NevědělováEva RajlichováEva RudolfováEva RybárováKateřina Uzlová

Muži (18+)

Filip DrábekRoman GemrotMarián JeziakTomáš KislingerPavel KolářJonáš PriškinFrantišek Topič

Dvojice (18+, smíšená)

Odstoupily

Copyright 2018

www.cespas.cz