Soutěžící - Semifinále

Kategorie

Děti (6-9 let, smíšená)

Amálie MotlováViktorie SladkáElla StanislavováEster ProkopováMelinda ChmělarskáAnežka MaláLaura SladkáŠtěpánka KuchařováAnna KřížováVendula KuczynskaMarek MelegaAnežka ČermákováTáňa SikorováBarbora Čaloudová

Odstoupila

Lucie Tomanová

Junioři A (10-14 let, smíšená)

Dominika KurákováMonika KopřivováAdéla KubišováNatalie KřečkováJustýna SekerešováSabina KubováBarbora I. PavlíčkováAlice WünschováZora VlachováKlára PodroužkováValentina HelebrandtováGabriela BurdováAdéla KapalováEliška GrünbergerováAmálie TikalováLana PotrebenkoDavid MatušůMonika ZemanováMonika KarlováAnna RybkováAnastasiya AlexeevaBeáta HorákováKristýna BělíkováLeontýna HofericováJasmína SovováMarie FialováAlice DoubkováAlexandra ChovanyeczováTereza ŠimůnkováEliška ČermákováVeronika BurešováAneta MikeškováLaura PoupěDominika Poupě

Odstoupily

Kateřina KučerováIvona Šánová

Junioři B (15-17 let, smíšená)

Nikol KalabzováLaura AzzolinaViktorie SlavíkováNikola FochrováAndrea HubičkováLucie MikšánkováNatálie ZelenáMonika MartinůAmálie PoulováKarolína Knápková

Dvojice Junioři (6-17 let, smíšená)

Odstoupily

Ženy Amatéři (18-39 let)

Kateřina ČermákováJana BělochováKlára KonečnáKristýna HanušováZuzana GofrojováVeronika HonkováLucie StonawskáAlžběta MolitorováJolana KlímkováAnna LabartkavaAlžběta DaňkováMonika HoudováAnastasia RybalchenkoLucie PrandstetterováDominika MrázkováVěra KrulichováAlexandra P. PyszkováPetra SalačováAnna GalkinaPavlína HajdúchováAdéla HerodesováMargareta FisingerKateřina HájkováKristína HaviarováAnna VrecníkováBarbara MallarinoNatálie ZelinkováJana CindlerováAlexandra VorobevaDarina HuťováAnna BurovaMarie MrázováAnna-Magdalena KovářováMagda ZatloukalováKristýna VolfováDominika FišerováKateřina DomínkováPetra BaumrukováKristína M. SkřivánkováVeronika Mičkalová

Odstoupily

Anastasiia BeloglazovaLucie HesovaBeáta KrálikováMarkéta MarouškováBarbora MikulášováRadka Šedová

Ženy Profesionálové (18-39 let)

Vita GrigováBarbora SzabováKlára KotlíkováTereza KupkováLucia DrozdováMarie BřeňováBarbora DyrynkováEva NentvichováKara KatzEva TokošováAneta ChalupováBarbora VařejkováSoňa KochováJaroslava KotábováAnna ŠurganováKlára UrbanováDaniela ČaloudováHelena MarkováLenka HatinováGabriela JandováKristýna PasekováVěra BouzkováVeronika MňukováVeronika ŘíčkováIrena I. NovotnáMartina Daher

Odstoupily

Charlota KunákováNela LiškováEkaterina NeznakhinaMichaela NovotnáLucie OtradovskáKarolína RyckováLenka StiborováPetra TopinkováKristina Žebrová

Ženy Elita (18–39 let)

Tereza ŠtrobováPolina SirotinaDenisa ChlustinováHelena HyllovaMichaela PaťalováKarolína MrózkováBarbora OrságováBarbora KalendováValerie SmejkalováAneta ČadováOlga Jasinskáyana yakupova

Odstoupily

Pavlína OttováTereza Zámostná

Ženy Masters (40+)

Eva RajlichováAlexandra KalousovaLadislava MašatováAlena MarouškováIvana FerdinandováEva RudolfováKateřina UzlováKateřina NevědělováKateřina ČuhelováJana BudskáEva RybárováEva Julinkova

Muži (18+)

Pavel KolářRoman GemrotFrantišek TopičTomáš KislingerMarián JeziakJonáš Priškin

Nehodnocen

Filip Drábek

Dvojice (18+, smíšená)

Odstoupily

Copyright 2018

www.cespas.cz