Výsledky - Semifinále

Kategorie

Děti (6-9 let, smíšená)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Sofie HavránkováSofie Havránková15,177,6716,00-1,0037,83
2.Karolína MlejnkováKarolína Mlejnková14,838,3314,330,0037,50
3.Barbora ČaloudováBarbora Čaloudová14,335,6712,330,0032,33
4.Jana AubrechtováJana Aubrechtová12,337,3311,670,0031,33
5.Nela NěmcováNela Němcová11,335,6711,330,0028,33
6.Markéta MlejnkováMarkéta Mlejnková10,673,006,330,0020,00
7.Adéla StejskalováAdéla Stejskalová9,333,675,330,0018,33

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Děti

Junioři A (10-13 let, smíšená)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Klára PodroužkováKlára Podroužková17,339,0017,000,0043,33
2.Monika KopřivováMonika Kopřivová15,677,6715,00-1,0037,33
3.Barbora Isabella PavlíčkovaBarbora Isabella Pavlíčkova15,178,0014,00-1,0036,17
4.Adéla KubišováAdéla Kubišová13,678,6714,67-1,0036,00
5.Amálie MotlováAmálie Motlová17,177,3312,33-1,0035,83
6.Sofie ZnamenáčkováSofie Znamenáčková14,677,3313,670,0035,67
7.Monika KarlováMonika Karlová14,337,3313,33-1,0034,00
8.Klára ŽákováKlára Žáková12,338,3313,330,0034,00
9.Sára PavlíčkováSára Pavlíčková11,505,6713,330,0030,50
10.Ella StanislavováElla Stanislavová13,176,009,330,0028,50
Náhradnice
Patricie OpočenskáPatricie Opočenská10,176,3310,670,0027,17
Valentina HelebrandtováValentina Helebrandtová12,506,338,33-2,0025,17
Nepostoupily
Abigail Vigh13,674,007,000,0024,67
Anežka Malá11,175,677,670,0024,50
Vanda Navrátilová10,334,6710,33-1,0024,33
Anežka Čermáková9,175,338,000,0022,50
Kateřina Jůzová8,833,339,00-3,0018,17
Odstoupil
Petr Kaňkovský

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Junioři A

Junioři B (14-17 let, smíšená)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Elizaveta ShevtsovaElizaveta Shevtsova21,179,0018,000,0048,17
2.Klára ŠpitálskáKlára Špitálská18,339,6715,670,0043,67
3.Dominika KurákováDominika Kuráková16,839,3317,000,0043,17
4.Natálie HadrouškováNatálie Hadroušková16,178,6717,33-1,0041,17
5.Natalie KřečkováNatalie Křečková14,839,0015,330,0039,17
6.Vanesa VíškováVanesa Víšková15,508,3314,670,0038,50
7.Justýna SekerešováJustýna Sekerešová13,838,3315,330,0037,50
8.Tereza PutišováTereza Putišová12,677,0015,670,0035,33
9.Ema FelklováEma Felklová13,677,6713,670,0035,00
10.Martina HovorkováMartina Hovorková12,678,0014,330,0035,00
Náhradnice
Adéla KapalováAdéla Kapalová13,837,3313,000,0034,17
Karolína WippernováKarolína Wippernová14,337,0013,00-1,0033,33
Nepostoupily
Anna Hendrychová13,177,6712,330,0033,17
Denisa Samková12,177,3312,670,0032,17
Fabienne Joy Ben Moyal13,336,6712,000,0032,00
Laura Azzolina14,336,0012,00-1,0031,33
Aneta Zelinová12,835,0011,670,0029,50
Tereza Michajlova13,675,0010,670,0029,33
Aneta Škrabálková12,004,339,670,0026,00
Odstoupily
Aneta Hoffmannová
Kristýna Neubergová
Monika Šilerová

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Junioři B

Dvojice Junioři (6-17 let, smíšená)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondoublesdeductionCelkem
1.Natálie a DominikaNatalie Křečková
Dominika Kuráková
17,177,0016,006,830,0047,00
2.Eli a LenkaLenka Biskupová
Eliška Grünbergerová
12,676,3311,336,00-1,0035,33
3.Julča & DančaDaniela Bačová
Julie Krakovská
13,004,6711,335,000,0034,00
4.Kačka a KubaJakub Holub
Kateřina Jůzová
14,835,339,004,67-1,0032,83
5.Příšerky s.r.o.Anežka Čermáková
Sára Pavlíčková
11,334,338,004,00-3,0024,67

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Dvojice Junioři

Ženy Amatéři (18-39 let)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Eliška PospíchalováEliška Pospíchalová17,507,0015,000,0039,50
2.Markéta MarouškováMarkéta Maroušková13,176,0012,670,0031,83
3.Diana SmidováDiana Smidová12,506,3313,000,0031,83
4.Markéta ChaloupkováMarkéta Chaloupková14,174,6712,670,0031,50
5.Petra LukešováPetra Lukešová13,675,6711,000,0030,33
6.Lenka JurajdováLenka Jurajdová13,835,0013,33-2,0030,17
7.Kamila BalogováKamila Balogová13,335,6711,33-1,0029,33
8.Ngoc Han ChuováNgoc Han Chuová8,005,6715,330,0029,00
9.Kristyna PokornáKristyna Pokorná9,506,3313,000,0028,83
10.Aneta NovákováAneta Nováková12,336,008,670,0027,00
11.Anna GalkinaAnna Galkina12,334,3310,330,0027,00
Náhradnice
Gabriela StrakováGabriela Straková11,505,3310,000,0026,83
Nepostoupily
Petra Ryslová10,004,679,670,0024,33
Marta Šidlová13,004,007,000,0024,00
Martina Sochorová9,834,679,330,0023,83
Markéta Karlíková9,507,008,00-1,0023,50
Klára Machálková10,004,006,330,0020,33
Kateřina Choutková8,002,676,670,0017,33
Dominika Gerstnerová7,003,676,000,0016,67
Veronika Ženíšková7,333,675,67-1,0015,67
Odstoupila
Michaela Heráková

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Ženy Amatéři

Ženy Profesionálové (18-39 let)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Alžběta DaňkováAlžběta Daňková19,507,0016,330,0042,83
2.Lenka HatinováLenka Hatinová19,676,3316,330,0042,33
3.Veronika HonkováVeronika Honková18,337,3316,00-1,0040,67
4.Margareta FisingerMargareta Fisinger18,836,6714,000,0039,50
5.Dominica HedbávnáDominica Hedbávná14,838,0016,330,0039,17
6.Lucie StonawskáLucie Stonawská18,337,0014,67-1,0039,00
7.Denisa DejsunDenisa Dejsun19,005,3313,670,0038,00
8.Vita GrigováVita Grigová16,175,0014,670,0035,83
9.Barbara MallarinoBarbara Mallarino15,505,6713,000,0034,17
10.Kateřina BielenáKateřina Bielená14,676,6712,67-1,0033,00
Náhradnice
Anna-Magdalena KovářováAnna-Magdalena Kovářová14,007,0012,000,0033,00
Sabina KocourkováSabina Kocourková12,336,3313,000,0031,67
Nepostoupily
Barbora Dušková11,175,6715,67-1,0031,50
Klára Urbanová12,006,6712,330,0031,00
Kateřina Caklová9,505,679,330,0024,50
Marie Bubeníková9,505,0010,33-1,0023,83
Kristýna Hanušová8,503,338,33-1,0019,17
Diskvalifikována
Lucie Smýkalová
Odstoupily
Marie Břeňová
Tereza Kašková

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Ženy Profesionálové

Ženy Elita (18–39 let)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Lenka KolářováLenka Kolářová20,677,6717,670,0046,00
2.Michaela PaťalováMichaela Paťalová20,838,0017,000,0045,83
3.Lucie MikšánkováLucie Mikšánková18,838,6716,000,0043,50
4.Barbora OrságováBarbora Orságová17,177,6718,000,0042,83
5.Pavlína OttováPavlína Ottová16,339,0016,330,0041,67
6.Kamila UrbanováKamila Urbanová18,505,6716,670,0040,83
7.Aneta ČadováAneta Čadová16,838,0015,000,0039,83
8.Barbora DyrynkováBarbora Dyrynková14,507,6715,000,0037,17
9.Tereza KupkováTereza Kupková15,008,0013,670,0036,67
10.Denisa ChlustinováDenisa Chlustinová14,007,3314,670,0036,00
11.Barbora SzabováBarbora Szabová14,006,6715,330,0036,00
Náhradnice
Jana BednářováJana Bednářová15,006,3313,00-1,0033,33
Nepostoupily
Sandra Mosiurczáková10,837,0014,000,0031,83
Anna Šurganová12,676,3311,67-1,0029,67

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Ženy Elita

Ženy Masters (40+)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.Alexandra KalousováAlexandra Kalousová14,338,6716,330,0039,33
2.Eva RudolfováEva Rudolfová13,506,0014,670,0034,17
3.Simona Nováková TietzováSimona Nováková Tietzová14,835,6713,330,0033,83
4.Ivana FerdinandováIvana Ferdinandová14,006,6713,000,0033,67
5.Ladislava MašatováLadislava Mašatová11,337,0014,000,0032,33
6.Jana CindlerováJana Cindlerová13,504,3311,670,0029,50
7.Lucie GarbienovaLucie Garbienova10,006,3312,67-1,0028,00
8.Jana BudskáJana Budská11,005,3311,00-1,0026,33
9.Petra PetrlikovaPetra Petrlikova11,834,6710,67-1,0026,17
10.Daniela ČaloudováDaniela Čaloudová10,673,6710,670,0025,00
Náhradnice
Kateřina UzlováKateřina Uzlová9,675,337,330,0022,33
Lenka MichalováLenka Michalová9,334,338,67-1,0021,33
Nepostoupily
Elena Venturo7,175,337,000,0019,50
Ivana Řehořová7,003,337,00-1,0016,33

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Ženy Masters

Muži (18+)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondeductionCelkem
1.David KrálDavid Král13,837,339,670,0030,83
2.Roman GemrotRoman Gemrot11,176,009,670,0026,83
3.Marián JeziakMarián Jeziak7,506,338,000,0021,83

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Muži

Dvojice (18+, smíšená)

##.JménoVideoart&choreotechniqueexecutiondoublesdeductionCelkem
1.ŽivelTáňa Vodičková
Tereza Zamostna
18,337,3316,337,83-1,0048,83
2.AmazonkySimona Nováková Tietzová
Veronika Růžičková
16,836,3314,336,500,0044,00
3.KomatkyTereza Endlicherová
Klára Zajíčková
14,175,0015,677,000,0041,83
4.Laura a MichaelaLaura Azzolina
Michaela Paťalová
13,675,3315,006,830,0040,83
5.Lenka a DavidDavid Král
Lenka Michalová
12,336,6711,334,000,0034,33
6.Jolana a GabrielaGabriela Jandová
Jolana Klímková
13,674,6711,005,67-6,0029,00
7.Eva a SilvieSilvie Dřevikovská
Eva Schneiderová
9,003,6710,332,670,0025,67
8.UpírkyPetra ČERNUCKÁ
Barbora Stolejdová
5,832,675,332,330,0016,17

Results iconPodrobné hodnocení kategorie Dvojice

Copyright 2020

www.cespas.cz