Generální partner

Český svaz pole & art sports

www.cespas.cz
www.facebook.com/cspdf

ČESPAS je občanské sdružení, které vytváří podmínky pro popularizaci a rozvoj pole & art sports ve všech jeho podobách.

Pravidelnými soutěžními a vzdělávacími akcemi se snaží vytvářet podmínky pro zapojení široké veřejnosti do této disciplíny, a to jak na rekreační, tak i vrcholové úrovni.

Partneři

Centrum Tance

www.centrumtance.cz
www.facebook.com/centrumtance

Centrum Tance je největší síť tanečních škol v České republice. Nabízí široké spektrum tanečních stylů. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a v dalších lokalitách.

Gympole

www.gympole.com
www.facebook.com/gympolecom
Profesionální vybavení pro pole dance. Kvalitní tyče pro studia nebo domů. Přepínání mezi statickým a spinovým režimem za 2 vteřiny bez nářadí či imbusových klíčů.

Allstar Group

www.allstar.cz

Poskytování servisních služeb a poradenství v oblasti IT, vývoj software a výrobu specializovaných hardwarových zařízení.

Pole Dance Academy

www.poledanceacademy.cz
www.facebook.com/instruktorpoledance

Pravidelná školení instruktorů pole dance v akreditovaných kurzech. Kvalitní vzdělání s cílem předat maximum.

Žena X

www.zenax.cz
www.facebook.com/Zena-X-165145186660/

Magazín (nejen) pro ženy, které chtějí život prožít!

Original Vintage Orchestra

www.vintageorchestra.com
www.facebook.com/OriginalVintageOrchestra/

Original Vintage Orchestra je profesionální hudební big band založený Petrem Kroutilem, který patří mezi swingovou špičku v ČR, posluchače si však získal především energickými úpravami slavných moderních písní v dobovém stylu. Tento big band reprezentuje jedinečný hudební projekt, který nemá v České republice konkurenci – spojuje vynikající hudební provedení s kvalitní zábavnou show, takže uspokojí i nejnáročnější klienty bez ohledu na jejich věk či hudební preference.

Albatros Media

www.albatrosmedia.cz
www.facebook.com/albatrosmediacz/

Největší nakladatelský dům v České republice. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949. Vydáváme více než 2000 knižních titulů ročně. Zaštiťujeme knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino partnerský projekt Edice České televize a obchod s elektronickými knihami Palmknihy. Nabízíme díky tomu široké spektrum mediálních produktů – knih, e-knih a audioknih.

Dragonfly

www.dragonflybrand.com
www.facebook.com/DragonflyBrand

Pohodlné a kvalitní sportovní oblečení. Sedí na těle jako druhá kůže. Snoubí dokonalou funkčnost a stylový design. Užijte si pole dance, bikram jógu a fitness na maximum se sportovním oblečením Dragonfly.

Dermacol

www.dermacol.cz
www.facebook.com/dermacol.cz.sk

Česká značka Dermacol už víc než půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen. Jeden z prvních krycích make-upů na světě vznikl v české laboratoři Dermacol. Už v šedesátých letech ho používaly hollywoodské hvězdy a Dermacol je i po padesáti letech synonymem pro dokonalý make-up nejen v České republice, ale po celém světě.
Dermacol najdete již v 74 zemích světa.

Pole Dance Online

www.poledanceonline.cz
www.facebook.com/PoleDanceOnlineCZ

Komplexní online tréninky pro začátečníky i pokročilé. Trénovat můžete z domu, kdykoliv bez omezení.

Copyright 2023

www.cespas.cz