Sponzoři

Zpravodajský portál TN.cz

tn.nova.cz
www.facebook.com/tn.nova
Zpravodajský portál TN.cz vám přináší ty nejaktuálnější zprávy z oblasti domácího zpravodajství, zahraničí, ekonomiky, politiky a také mnoho zajímavostí a kuriozit z celého světa.

Bosingo

bosingo.cz
www.facebook.com/bosingo

E-shop pro Pole Dance

Žíněnky, oblečení, ručníky s logem

E-shop s příslušenstvím pro Pole Dance. Výroba žíněnek pro Pole Dance na zakázku, velký výběr rozměru a barev. Vaše logo na matraci, ručníku nebo tričku. Krásné a pohodlné oblečení nejen pro trénink, ale i na vystoupení.

Gympole

www.gympole.com
www.facebook.com/gympolecom
Profesionální vybavení pro pole dance. Kvalitní tyče pro studia nebo domů. Přepínání mezi statickým a spinovým režimem za 2 vteřiny bez nářadí či imbusových klíčů.

Dragonfly

www.dragonflybrand.com
www.facebook.com/DragonflyBrand

Kvalitní oblečení na Pole Dance, Bikram Hot Jógu, Fitness...

Oblečky Dragonfly jsou dokonalou kombinací elegance, fitness a stylového designu s nádechem ženskosti. Na těle sedí jako Vaše druhá kůže. Vyrobeno v České republice.

Brazil keratin

brazilkeratin.cz
www.facebook.com/BrazilKeratinUzdraviVaseVlasy
Jako specialisté na výrobu kosmetických produktů Vám rádi poradíme. Trápíte se s nezdravě vypadajícími vlasy, zničenými po opakovaném melírování či barvení nebo rádi pečujete o svou hřívu? Pak jste na správném místě! Společnost BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. si vám dovoluje nabídnout dostatečně širokou škálu keratinové péče, která je vhodná pro všechny typy vlasů pro profesionální i domácí použití.

Vivobar

www.vivobar.cz
www.facebook.com/vivobars
Co je zdravé, může být i dobré! Pevně věříme, že naše tyčinky budou vítanou alternativou výživově hodnotného malého jídla během dne a na cestách, vhodným doplňkem při sportu či sladkým potěšením k čaji!

Creative Works

creative-works.cz
www.facebook.com/creativeworks.production

Jsme videoprodukce, naší činností je vytváření reklamních a promo spotů, hudebních videoklipů, trailerů, video a foto reportů, produktových a instruktážních videí, animací, zpracujeme také loga a grafické materiály. Věnujeme se také filmové sféře.

Postaráme se o kompletní projekt od návrhu a scénáře přes zajištění všeho potřebného až po realizaci a doladění k naprosté spokojenosti klienta.

Pole Dance Academy

www.poledanceacademy.cz
Připravuje pod záštitou Českého svazu pole&art sports ucelené vzdělávací programy a semináře se specializací na pole dance. Absolventi 150hod programu Pole Dance Academy získají osvědčení Instruktor pole dance & fitness s akreditací MŠMT.

Centrum Tance

www.centrumtance.cz
www.facebook.com/centrumtance

Centrum Tance je největší síť tanečních škol v České republice. Nabízí široké spektrum tanečních stylů. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a v dalších lokalitách.

Vertigo Pole Fitness

www.vertigopolefitness.cz
www.facebook.com/vertigopolefitness

Naším cílem je bavit klienty zajímavými tréninky a motivovat je k lepším výkonům.

Tréninky probíhají v malých skupinách, takže panuje pohodová atmosféra a vznikají nová přátelství.

Vybírat můžete z nabídky kurzů Pole Dance, Pole Fitness různé obtížnosti, kondičních kurzů Power Workout, Pole Workout, Bikini Workout, Fitness Workout a další.

Copyright 2023

www.cespas.cz